Як доїхати:

З Києва - поїздом, автобусом, літаком до Одеси, далі автобусом від залізничного вокзалу (автостанція "Привоз") до Грибівки.
Автобус Одеса-Грибівка влітку відправляється кожні 2 години.
Із Чорноморська до курорту Грибівка ходить автобус №18 Чорноморськ-Грибівка.
Від автостанції в Грибівці до бази можна добратися на таксі.

Автобусом Одеса-Кароліно-Бугаз (відправляється від автостанції "Привоз") до кінцевої. До бази відпочинку в даному випадку можна домовитись з водієм автобуса, щоб підвіз трохи далі.

Своїм транспортом: зі сторони Києва через Одесу до Грибівки. По окружній виїхати на дорогу Одесса - Білгород-Дністровский, в селі Великодолинське за переїздом звернути наліво в сторону Чорноморська, не доїзджаючи до міста на перехресті (на світлофорі) звернути направо в сторону Грибівки. Зі сторони Затоки в Грибівку рухатись через Кароліно-Бугаз.

Умови бронювання

Бронювання номеру на базі відпочинку "Інгул" - це попереднє замовлення, яке здійснюється до початку доби запланованого заїзду (але не раніше 6 місяців до дати заїзду).

Бронювання здійснюється оформленням заявки на сайті, по телефону або E-mail листом в довільній формі.
Попередньо бронювання підтверджується протягом доби після отримання замовлення. Одночасно Гостю надсилається рахунок для передплати.
Передплата становить повну вартість проживання 2 діб. Послуга бронювання надається безкоштовно.
Кошти у випадку неприбуття (відмови) повертаються за умови повідомлення адміністрації про це не пізніше ніж за 20 діб до запланованої дати приїзду.

Розміщення з тваринами – лише за згодою адміністрації.

Контакти та оплата

gribovka.ingul@gmail.com

+38 048 701-30-03,
+38 094 95-36-003

Грибівка, Овідіопольський район, Одеська область, Україна